Ortopedie Sokolov

Ortopedie Sokolov

Náš tým more_vert

Více o personálu

Náš týmclose

Lékaři:
MUDr. Lukáš Galek
MUDr. Luboš Galek
MUDr. Marek Kalenda
MUDr. David Kňourek
MUDr. Richard Makki
MUDr. Oldřich Vastl ml.
prim. MUDr. Oldřich Vastl Více o personálu

ORTOPEDIE ODCHÁZÍ ZE SOKOLOVA DO KADANĚ

Vážení pacienti, přátelé, kolegové, obyvatelé Karlovarského kra­je,

nejprve dovolte, abychom Vám poděkovali za neskutečnou podporu a pozitivní ohlasy na naší dlouholetou činnost. Nejen, že nás to velmi povzbudilo, ale také zároveň ujistilo, že svou práci děláme dobře a nemůžeme ustoupit z nastavené kvality.

Bohužel ani názory našich pacientů a veřejnosti nezměnily postoj vedení nemocnice, které dalo přednost svému vybranému kandidátovi před naším sehraným týmem. Z důvodů, které jsme opakovaně uváděli jsme tedy museli trvat na našich výpovědích a celý náš tým opouští sokolovskou nemocnici. Moc děkujeme všem kolegům, sestřičkám a personálu, s kterým jsme měli možnost léta pracovat.

Nezbylo nám jiné východisko, než se poohlédnout mimo Karlovarský region. Zájem mimokrajských nemocnic byl až překvapivě veliký. Po proběhlých jednáních jsme našli nové zázemí v NEMOCNICI KADAŇ. Jednání s ředitelstvím Nemocnice Kadaň i primářem Silovským proběhla ve velmi přátelské atmosféře. Jsme rádi, že někdo sdílí naší vizi o poskytování kvalitní a pacientům dostupné ortopedické péče.

Vážení pacienti, NAŠE PÉČE VÁM ZŮSTÁVÁ NADÁLE DOSTUPNÁ. Naopak rozšiřujeme dostupnost naší ambulantní péče v rámci Karlovarského kraje a operační léčba Vám bude nadále poskytována v plném rozsahu. Jen již NEBUDEME OPEROVAT V NEMOCNICI SOKOLOV.

Čekáte-li již na výměnu kolenního nebo kyčelního kloubu, nebojte se, stále Vás vedeme v pořadníku a o termínu operace v Kadani Vás budeme informovat.

V nemocnici v Kadani jsme nalezli vstřícný kolektiv a management s vizí vytvoření nadregionálního ortopedického oddělení a výstavbou nových operačních sálů. Rádi bychom tak poděkovali řediteli nemocnice Kadaň – MUDr. Petru Hossnerovi, primáři ortopedického oddělení MUDr. Václavovi Silovskému, managementu nemocnice, personálu ARO, operačních sálů i ortopedického oddělení za přátelské přijetí a těšíme se na naši spolupráci.
Naše ortopedická péče tedy nadále pokračuje a díky perfektnímu novému zázemí ji budeme schopni poskytovat ve stejné kvalitě jako doposud. Jen už to nebude v sokolovské nemocnici

Tým ortopedie
MUDr. Lukáš Galek
MUDr. Luboš Galek
MUDr. Marek Kalenda
MUDr. David Kňourek
MUDr. Richard Makki
MUDr. Oldřich Vastl ml.
prim. MUDr. Oldřich Vastl

Partneři


Kontakt

tel. 352 308 111